Nabídka

Kokosové masáže

7.3.2016 - Nezařazené
Kokosové masáže

Tato masáž Vám navodí příjemné pocity. Jen si představte tu omamnou vůni kokosu, když jíte nějakou tyčinku, tak nějak podobně, ale spíše více budete cítit samotný kokos. Vaše pokožka bude vláčná, na dotek hebká a užijete si i pohodu.

 

 

 
Shrnutí produktu
masáž
kokos
vůně
příjemné pocity
vláčná pokožka

 
Kokos
Kokos je plod kokosového ořechu. Kokosový ořech je druh ovoce, dutý nepukavý plod kokosovníku ořechoplodého s tvrdou skořápkou na povrchu, bílou dužninou a kokosovou vodou, kterou obsahuje uvnitř. Roste převážně v tropech na kokosových palmách.

 
Kokos a jeho získávání
Je to vydatný zdroj energie, používá se v potravinářském sektoru jako pochutina, ale i pro lisování kokosového oleje. Z kůry plodů se získává kokosové textilní vlákno. Jedná se v současnosti o jedno z největších semen na světě, které slouží k rozmnožování rostliny.

 
Použití kokosu
Sušená dužnina z kokosu se často používá jako dekorační a aromatická přísada na sladké pochutiny jako jsou zákusky a dorty. V obchodech s potravinami se kromě celých kokosových plodů také běžně prodává kokos strouhaný. V kosmetice se dá používat v tělových mlécích, sprchových gelech někdy i ve vůních.

 
Kokosový olej
Kokosový olej je rostlinný olej získávaný ze jader zralých kokosových ořechů sklízených z kokosové palmy. V tropech je po celé generace hlavním zdrojem tuku ve výživě milionů lidí. Má různé uplatnění v potravinářství, medicíně a průmyslu. Kokosový olej je velmi termostabilní, proto se výborně hodí na vaření a smažení.

 
Dodatek
Kokosová masáž pleť sametově zjemní a příjemná vůně přispěje k uvolnění a dodá radost ze života. Příjemná relaxační masáž kokosovým olejem zregenerujte vaše unavené tělo, které se uvolní z nervového i svalového napětí.

 
Příběh
Já chodím pravidelně, stačí mi vždy půl hodin, cca každé 3 týdny a fakt úleva. Dávám si masáž zad a šíje a nemůžu si vynachválit. Teď zkusím z jiného soudku-kokosovou masáž někde jinde a s přítelem. Můžu to jen doporučit.

 
photostock--kokosové masážeAktualita-rozšíření služeb
Kokosová masáž v páru-pár je masírován v naprostém a nerušeném soukromí od dvou masérek nebo smíšeného páru. Kokosová masáž pro dva probíhá v romantické a orientálně laděné místnosti na japonských futonech (podobné pohodlné matraci) posypaných kvítky růží za svitu hořících svíček a vůně aroma esencí.

 

 

 

Otázky a odpovědi
Je to drahé?
Ne.

Masírují obě pohlaví?
Ano.

Existují slevové kupóny?
Ano.

Masírují se i děti?
Ne.

Jak dlouho to trvá?
Asi půl hodiny.

 

 

Fotografie publikována se svolením Serge Bertasius Photography / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením photostock / FreeDigitalPhotos.net