Nabídka

Africké masáže

7.3.2016 - Nezařazené
Africké masáže

Nejspíš jste ani nevěděli, že i v Africe existují masáže. Jako každá masáž, tak i tahle navozuje příjemné pocity, odplavuje melancholii, dokáže Vás zrelaxovat. Vaše pokožka bude po těchto afrických masážích dokonale vláčná, jemná a hebká.

 

 

 
Shrnutí produktu
masáž
relaxace
příjemné pocity
vláčná pokožka
hebkost
Masáž jako taková
Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je nejstarší formou terapie, kterou lidé znají. Existuje mnoho druhů.
Druhy
Například švédská masáž, ayurvédská, reflexní, aroma, lymfatická a mnoho dalších. Ta nejzákladnější je švédská a pochází, jak je zřejmé z názvu, ze Švédska. Klasická masáž využívající různé způsoby tření a hnětení v západních kulturách je považována za základní formu masáže.
Tlakové a další masáže
Masáž horkými kameny-používá nahřáté lávové kameny, které mají schopnost dlouho v sobě kumulovat teplo. Současně se používá aromatický přírodní olej. Celý proces je pro pacienta velmi příjemný. Tohle je jedna z těchto typů masáží.

 
Praisaeng--africké masážeMasáže miminek
Masáž miminek je soustavou velmi jemného a citlivého masírování, která pomáhá k upevnění pouta mezi matkou a dítětem. Jde o soustavnou masáž, která je pevným intimním poutem mezi maminkou a jejím maličkým.

 

 

 

Dodatek
Africkou masáž provádí špičkoví maséři, znalí tradičních způsobů olejové i relaxační masáže. Zkušení maséři se zaměří nejprve na uvolnění dolních končetin, pak zádových svalů a páteře a poté provedou masáž horních končetin.

 
Příběh
Já jsem to jednou taky zkusila dát a od teď se pravidelně chodím odreagovat A je to bomba! Vřele doporučuju. Jinak když potřebuji, tak tam chodím i sama a jsou tam opravdu hrozně šikovní. Je to super na očistu těla.

 
imagerymajestic--africké masážeAktualita-rozšíření služeb
Africká kokosová masáž pro dokonalý pocit relaxace. Výživný kokosový olej pro vláčnou a hebkou pokožku. Používá se zde výživný kokosový olej. Po něm budete mít pokožku jako miminko. Tento olej je lisovaný.

 

 

 

 

Otázky a odpovědi
Je to drahé?
Ne.

 

Dáse to i ve dvojici?
Ano.

 

Masíruje africká masérka?
Občas.

 

Musím se poradit s lékařem?
Ano.

 

Masírují i muži?
Ano.

 

 

Fotografie publikována se svolením photostock / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením Praisaeng / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net